Privacy Policy

Дропшиппери

До співпраці по системі дропшиппінгу запрошуємо власників інтернет-магазинів і продавців на торгових майданчиках і в соціальних мережах.

TM Arty - український бренд жіночого, чоловічого, дитячого одягу і аксесуарів з принтами. Ми виготовляємо одяг виключно з якісних матеріалів, які підходять для сублімації, прямого друку або нанесення Флексу.

Дропшипінг - вид партнерської програми, при якому Вам (замовнику) надаються товари за оптовими цінами, при замовленні від 1 одиниці товару. Після виготовлення товар доставляється безпосередньо Вашому покупцеві.

Як стати дропшиппером?

Для отримання статусу дропшиппера Вам потрібно зареєструватися на нашому сайті arty.ua. Ви інформуєте про канали продажів (інтернет-магазини, групи в соціальних мережах і т.д.). Це необхідно для уникнення покупок роздрібними клієнтами за оптовими цінами. Дані, які Ви вказуєте при реєстрації, повинні відповідати дійсності. Якщо зазначені дані не достовірні, інтернет-магазин «Arty» залишає за собою право у відмові присвоєння статусу партнера. Після реєстрації Ви отримуєте доступ до особистого кабінету за оптовими цінами. Якщо не вказані джерела продажів, можлива відмова у реєстрації.

Оформлення замовлення

Після присвоєння статусу партнера і отримання доступу до особистого кабінету Ви оформлюєте замовлення на сайті зі свого аккаунта. У замовленні вказуєте дані клієнта, якому потрібно вислати замовлення. Спосіб доставки і оплати, інші побажання і коментарі для менеджера. Після авторизації ціни на сайті вказані оптові.

Мінімальне замовлення

Мінімальне замовлення для партнерів по дропшиппінгу - 1 шт. будь-якого товару.

Підтвердження замовлення

Підтвердження замовлень відбувається протягом робочого дня. Режим роботи: понеділок - п'ятниця, з 9 до 18. Вихідні: субота, неділя.

Ціна

Для партнерів по дропшиппінгу оптова ціна від 1 шт. товару.

Відправка та доставк

Відправка відбувається протягом 4-6 роб. днів з моменту оплати, на адресу яку Ви вказуєте в замовленні. Якщо товар є в наявності, він буде висланий в день замовлення або на наступний день. У разі повернення з Вас утримуються всі витрати, пов'язані зі зворотньою доставкою товару. При відправці ТК «Укрпошта» вартість доставки оплачується разом із замовленням.

Способи оплати

Оплата здійснюється на карту Приват Банку. Замовлення виконується після підтвердження оплати. При відправці замовлення післяплатою, Ви оплачуєте оптову вартість товару на карту Приват Банку, після чого ми відправляємо замовлення клієнтові післяплатою (суму Ви вказуєте в коментарях до замовлення). Гроші після отримання надходять на Ваш депозит як передоплата на наступне замовлення, або перераховуються на вашу карту Приват Банку. Виплата грошових коштів здійснюється кожні 14 днів або раз на місяць.

Наші переваги:

 • Одяг з оригінальним принтом і можливість створення власного дизайну.
 • Можливість пошиття за індивідуальними мірками.
 • Мінімальні терміни пошиття і доставки - одяг виготовляється в Україні.
 • Ви замовляєте у виробника і отримуєте найнижчу ціну.
 • Замовлення за оптовими цінами від 1 шт. для партнерів по дропшиппінгу.
 • В асортименті жіночий, чоловічий і дитячий одяг.
 • Безкоштовний макет.
 • Доступні ціни на вироби.
 • Відправка в будь-яку точку світу.
 • Постійне оновлення асортименту.
 • Ми відкриті до співпраці і розглянемо Ваші пропозиції.