Друк на тканині під замовлення: низькі ціни, сублімаційний спосіб
Колекции
Колекции
Сортировка:
Последние

У наш час прапори є невід'ємним атрибутом корпоративного стилю або ж служать для вираження приналежн..

183.34 грн

Роздрібна ціна за м2: 6 $ Оптова ціна за м2: 4 $   Сублімаційний друк дозволяє отримат..

169.50 грн

Сублімаційний друк на тканині і його застосування у виробництві

Печать флагов Дизайнери прикрашають одяг і предмети інтер'єру різноманітними способами. Волани, рюші, розрізи, незвичайні форми... Список можна продовжувати дуже довго, але найпопулярнішим методом залишається колір. Технології легкої промисловості стрімко розвиваються: від примітивних рослинних барвників до складних сучасних методів друку на тканині. Задуми дизайнерів стають все більш вишуканими, і виробники змушені пристосовуватися до нових течій моди. На сьогодні у легкій промисловості зустрічаються методи, які у минулому здавалися просто фантастичними. Один з них — сублімаційний друк на одязі. Українські виробники також активно впроваджують новітні технології, і компанія Arty вже декілька років пропонує своїм клієнтам можливість швидкого створення тканини з унікальним принтом на замовлення.

Що таке сублімаційний друк?

Сублімаційний (або дисперсний) друк на тканині - це метод, при якому зображення наноситься на поверхню за допомогою спеціального чорнила при високій температурі. Фарба під тиском проникає всередину волокон матеріалу і з'єднується з ними на молекулярному рівні. Зображення, нанесене методом сублімації, відрізняється високою стійкістю і фотографічною якістю. На сьогодні це один з найбільш популярних способів прикрашання матеріалу в легкій промисловості.

Існує два типи сублімації:

  • пряма;
  • непряма.

Непрямий спосіб включає 2 етапи:

  • спочатку малюнок у дзеркальному відображенні переноситься на силиконізований папір;
  • потім, використовуючи термопрес і сублімаційні чорнила, проводять термотрансфер, або, іншими словами, «вбивання» фарби в тканину при високій температурі.

Прямий спосіб може бути «мокрим» або «сухим». Для друку на одязі найчастіше використовують «мокрий» спосіб. Суть його полягає в нанесенні на тканину чорнил за допомогою струменевого принтера і подальшого «запікання» матеріалу. «Сухий» метод найчастіше використовують для друку на папері.

Переваги сублімації на тканини

Високотехнологічний метод дозволяє не обмежувати фантазію дизайнера. Більш того, фото або малюнок можна надрукувати в єдиному екземплярі, отримавши в результаті унікальну річ. Поверхня тканини після сублімації залишається гладкою і приємною на дотик, а також зберігає здатність пропускати повітря. Фарба не перетворюється на гумове покриття, яке виникає при інших методах друку, а якість зображення вражає своєю реалістичністю і чіткістю ліній. Висока зносостійкість малюнку дозволяє прати одяг в звичайній пральній машині, без будь-яких особливих вимог. Крім цього, зображення не вигорає на сонці і не втрачає яскравості навіть після декількох років інтенсивного використання.

Цифровий друк на тканині - низькі ціни від українського виробника Arty UA

Компанія Arty пропонує високоякісний друк на тканині під замовлення. Наші дизайнери розроблять ескізи візерунків за вашими побажанням. Ми можемо виконати нанесення малюнку по всій ширині рулону або ж по всій площі виробу (футболки, сукні, світшоту і т.д.). Arty UA пропонує замовникам якісні матеріали польського виробництва, які ідеально підходять для сублімації. Друк можливий і на вашій тканині, але краще уточнити це питання з менеджером, тому що бувають технологічні виключення. Звертайтеся до нас за телефоном або надсилайте лист на електронну пошту, ми завжди готові до продуктивної співпраці!